[FAQ] Často kladené otázky

Uživatelský avatar
Hirifig
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 1260

[FAQ] Často kladené otázky

Příspěvek#1 » 24 kvě 2017 22:22

Obrázek
Vítejte! Na této stránce najdete odpovědi na často kladené otázky. Doufáme, že Vám tato stránka pomůže najít všechny potřebné informace, které jste doposud nevěděly. Přejeme příjemné prohlížení!


Co je to store a k čemu slouží

Koupil jsem si item a nemám ho vybavený.
Napíšeš !inv a pak jen naviguješ do kategorie ve které sis item koupil.


K čemu jsou kredity? Neovlivňují průběh hry?
Kredity slouží jako odměna hráčům za to že u nás hrají. Pomocí kreditů si mohou hráči koupit případnou věc v obchodě. Kredity slouží k nákupu předmětů které jsou pouze kosmetický, čili hru nijak neovlivňují.


Co si mohu v tom obchodě za kredity koupit?
Nabízíme široký sortiment. A to například.. různě barevné tituly před vaším jménem. Dále si můžete koupit barvu vašeho jména, koupit a změnit si barvu zbraní, barvu psaného textu a nakonec magický ,,trail'' (vlečku) která vás všude pronásleduje.


Proč dostávám 0 kreditu?
Protože na serveru je malý počet hráčů. Minimální počet hráčů musí být 4, aby se vám mohly přičítat kredity.


Kolik kreditů za určený čas dostanu?
Pokaždé je to 3 kredity.


Za jak dlouho dostanu pokaždé 3 kredity?
Hráč je dostane každé 3 minuty. To znamená že každou minutu dostane hráč 1 kredit.


Teď uvidíte Jailbreak tutoriál - Děkuji Mr.Gentlemanovi za jeho vytvoření

Co je to Jailbreak a jak ho hrát?

Jailbreak je mód v TFku, který naprosto mění styl hry. Cíl hry závisí na týmu ve kterém hrajete.
Za RED/ČERVENÉ: Zůstaň jako poslední naživu. Díky tomu, že přežiješ až do samotného konce hry a zbydeš poslední získáš LR (poslední přání) a také možnost vybrat si jednu z výhod do dalšího kola.
Za BLU/MODRÉ: Zde je to trochu složitější. Za 1. musíš umět pravidla! Pokud neznáš pravidla nebo nemáš funkční mikrofon (funkční= jsi dobře slyšet), do tohoto týmu nechoď, čekal by tě BAN. Pokud ovšem pravidla znáš a máš funkční mikrofon, tak je tvým cílem buďto Ochránit wardena a plnit jeho rozkazy nebo se můžeš na začátku kola sám stát wardenem a mít právo rozkazovat hráčům na serveru v obou týmech (kromě hráčů, kteří mají FD). Poté je také tvou povinností kontrolovat jestli má zbytek BLU teamu funkční mikrofon a dávat posledním RED/ČERVENÝM LR.

Začalo kolo a já nemám zbraně. Co se stalo?
Jsi v RED a ti nemají k dispozici střelné zbraně. Zbraně můžeš získat sebráním krabičky nábojů, které bývají schované na mapě nebo se nachází ve zbrojnici. POZOR! Jakmile budeš mít střelné zbraně, BLU team se tě bude snažit okamžitě zabít (platí i kdyby jsi byl FD)!

Kdo je warden a jak se jím můžu stát?
Warden je člen BLU teamu, který má právo rozkazovat v souladu s pravidly ostatním hráčům v RED a částečně i vlastnímu teamu. Právě tento člověk vede celé kolo, určuje co se kde bude hrát. Jestli se chceš stát wardenem, ujisti se, že znáš pravidla, máš funkční mikrofon. Pokud vše splňuješ stačí se připojit k BLU týmu a napsat do chatu !w. Poté se ti v levé části obrazovky zobrazí wardenovo menu, kde můžeš ovládat určité faktory ve hře (otevřeš napsáním !wmenu).

Připojil jsem se k BLU týmu, ale admin mě přesunul zpět. Proč?
Zřejmě jsi narušoval poměr týmů. Aby nedošlo k přečíslení RED hráčů, kteří by poté nemohli nijak bojovat proti BLU týmu, admini přesouvají hráče tak, aby poměr týmů zůstal 2:1 ( 2 RED na jednoho BLU, např. 10 RED proti 5 BLU)

Můžu dělat něco jiného než jenom poslouchat rozkazy wardena?
Samozřejmě, můžeš se stát rebelem a snažit se zabít celý BLU tým. Stačí, aby jsi se nenápadně přiblížil k jednomu z členů BLU týmu a zabil ho svými zbraněmi na blízko. Tví spoluhráči ti v tom často pomůžou, ale není to jisté. Pamatuj, že oni narozdíl od tebe mají střelné zbraně a třeba takového Heavyho je velmi těžké zabít.

Co je to FD a jak se jím stanu?
FD (freeday) je hráč, který má dané kolo imunitu a nemusí poslouchat rozkazy wardena. Celé kolo si může dělat co chce, kromě nošení zbraní nebo dostávání se do míst, kde jsou náboje. Jakmile je naživu poslední RED a není to FD, tak jsou ostatní FD zabiti. POZOR! Pokud jsi FD a zaútočíš na spoluhráče nebo na strážného, FD ti zmizí a ty budeš muset poslouchat rozkazy nebo budeš zabit v případě, že jsi napadnul BLU hráče! FD se můžeš stát, pokud zbydeš jako poslední naživu nebo tě vybere jiný hráč, který přežil až do konce.

Co je to !givelr a LR?
!givelr je příkaz pro wardena, který toto udělá, jakmile zbyde poslední RED hráč bez FD. Dá tímto danému hráči možnost vybrat si z několika výhod do dalšího kola k němuž patří i FD a také může vybírat kdo má mít FD s ním, pokud si ovšem vybere tuto možnost. LR je poslední přání hráče, který přežil do konce. Může si říct o téměř cokoli. V podstatě může říct BLU teamu co mají udělat (např. půjdete ke zdi a já vás tam zabiju).

Warden mě bezdůvodně zabil. Co mám dělat?
Tomu se říká FK a bohužel, někteří hráči toto provádí. První se slušně zeptej wardena proč tě zabil, nespamuj fk, ale zeptej se. Pokud neodpovídá tak to napiš třeba 2x za sebou. Pokud stále neodpovídá a ty jsi si jistý tím, že to byl FK a na serveru je admin, obrať se na něj a on to začne řešit. POZOR! Někdy se stane, že jsi špatně pochopil rozkaz wardena! Warden je často záludný a proto musíš bedlivě poslouchat každou větu co řekne, aby jsi nenaběhl do nějakého chytáku (např. půjdete na čáru a nesmíte na ní stát znamená, že na čáře musíš být v čupu/dřepu)!

Dostal jsem ban a nevím proč. Co teď?
Pokud jsi dostal ban, tak si zřejmě porušil některé z pravidel serveru. Slušně se zeptej admina na důvod a on ti ho jistě řekne. Bany bývají dočasné, tudíž stačí, aby jsi odehrál určitý čas v RED týmu a ban se ti sám smaže. Pokud jsi hrubě porušil pravidla a dostal jsi perma ban, tak musíš jít zde na fórum a požádat o unban, který může, ale také nemusí být přijat. Adminové ti zde napíšou proč bys ho měl nebo neměl dostat.

Na serveru někdo porušuje pravidla. Co můžu dělat?
Tou nejlepší možností je, pokud máš někoho z adminů v seznamu přátel na steamu mu dát okmažitě vědět. Pokud ne, tak si okamžitě pořiď screenshoty/snímky, nejlépe si zjisti jak se natáčí demo a natoč ho. Potom stačí, abys zašel zde na fóru do sekce žádost o ban a dodal potřebné důkazy a hráč dostane v co nejkratší době ban.Otázky k hrám na Jailbreaku

Co jsou to reakce?
Reakce jsou jistý druh hry, která se často hraje. Warden řekne poslední reakce na skok. Jakmile toto dořekne musíš reagovat rychle a skočit. Pokud skočíš jako poslední zemřeš. Poté jsou ještě první reakce kde je to přesně obráceně. Zde zase umírá ten kdo danou akci udělá jako první.
Potom je ještě speciální druh reakce a to první reakce s výhodou/nevýhodou. U této reakce naopak ten kdo danou akci provede jako první získá wardenem danou výhodu či nevýhodu.

Co je to boj o FD?
To je wardenem dané akce, kde se RED zabíjí mezi sebou ve wardenem vymezeném prostoru. Ten kdo jako poslední přežije, získává !givelr a LR.

Co jsou to Pokémoni?
Je to wardenem daná minihra ve které si dva týmy mezi sebou dávají meele fight (pouze ruční zbraní). Jde o to že warden určí „Ashe“ který bude trenér těchto pokemonů. Warden je druhý „Ash“ a tím jsou určeni dva trenéři. Jakmile se určí 2 trenéři, tak zbylý hráči jsou pokemoni. Vybere se kdo si určí svého pokemona jako prvního a jakmile si první trenér „Ash“ vybere, tak druhý trenér si vybere svého. Vybraní pokemoni se pustí do boje a ten kdo vyhraje se vrací ke svému trenérovi a takhle se to opakuje než zbyde sám trenér bez pokemonů. Podmínky se mohou lišit na základě toho, jak to komu vyhovuje. Například může být rozdíl v tom že se řekne pravidlo že trenér nemůže vybrat 2x po sobě stejného pokemona.

Co je to hra na Simona?
Narozdíl od Jailbreak verze CS:GO, kde je převážně považován Warden (v tf2) za Simona, tak zde je to jinak. Hra na Simona začíná tak, že warden řekne „Zahrajeme si na Simona“ poté „Hra na Simona začína“. Vězni musí velice pozorně poslouchat to, co Simon řekne. Jde o to, že uděláte to co řekne Simon a to tak že Simon řekne... „Simon říká skočte“ - Vězni musí zareagovat výskokem, jinak budou zabiti. Pokud Simon řekne jenom „Skočte“ (neřekne tam to „Simon říká“), tak nesmí skočit. Pokud skočí, tak budou zabiti. Hra končí tím že se řekne „Simon říká hra na Simona končí, nebo smrtí Simona.

O co jde v: Otázky/Qvíz/Trivia/Jeopardy
Je to minihra, kde vězni (většinou zbylý 3) musí zodpovědět na wardenovi otázky. Warden musí určit do kolika se hraje. Warden se bude ptát na nějakou otázku a vězeň se bude muset přihlásit pro zodpovězení, například skočením, úderem do tlačítka a podobně. Pokud odpoví správně získává bod. Poslední hráč který vyhrál dostane !givelr a LR.

Co je to Hide and Seek?
V této minihře jde o to, že warden na začátku kola řekne vězňům, aby se schovali. Po uběhnutí stanoveného časového limitu wardena, začnou dozorci hledat vězně po mapě. Když nějakého najdou, tak ho zabijí. Hra končí tím, že najdou posledního přeživšího a ten dostane !givelr a LR.

Co je to Reverzní (obrácený) Hide and Seek?
Princip je stejný jako Hide and Seek až na to, že schovat se půjdou dozorci a vězni je mají za úkol najít.

Co je to Warday?
Je to hra, kde si vězni smí vzít ze zbrojnice střelné zbraně, přičemž warden vymezí prostor kde se dozorci smí pohybovat a budou tenhle bod bránit před útokem vězňů. Hra končí pokud dozorci nejsou schopni klást odpor, nebo pokud vězni nedokázaly prolomit obranu a jsou všichni mrtví.

Co je to HatDay?
Je to přehlídka, při které dozorci posuzují outfit vězňů. Vězeň s nejlepším outfitem/kloboukem vyhrává v tomto kole !givelr a LR.

Co je to Střílet nebo Nestřílet
Jde o hru, kde warden přikáže vězňům, aby se naskládaly vedle sebe rameno na ramena do řady. Vězni musí být otočeni zády k Wardenovi. Warden bude stát za nějakým vězněm a může se zeptat jakéhokoliv vězně jestli „Střílet nebo Nestřílet“? a když řekne střílet, tak warden zabije vězně za kterým zrovna stojí. Hráč nesmí říct 3x nestřílet.

Co je v boxu? (What's in the Box?)
Jedná se o hru podobnou Střílet nebo Nestřílet. V této minihře si warden naskládá vězně vedle sebe, rameno vedle ramena a do team chatu pomocí klávesy „u“ napíše to co je v boxu. V boxu může být v podstatě cokoliv, co si warden vymyslí.. meele fight, po zbytek kola FD, reakce, muset říct vtip, ale klidně i smrt.

Co je hra Žralok?
Jde o to, že warden přikáže jednomu z dozorců, aby skočil do vody. (Na mapě je vyhrazené místo pro bazén neboli pool). Poté, co je dozorce ve vodě jakožto žralok, počká na to, až do vody skočí všichni vězni. Avšak warden si tohle může upravit podle sebe a to například tak, že do vody půjde jenom jeden vězeň, nebo že žraloků ve vodě bude víc. Používat se smí jen meele zbraně. Žralok se snaží zabít co nejvíc vězňů a to do té doby než on sám bude zabit. Poslední přeživší dostane !givelr a LR.

Co je hra Rybář?
Hra Rybář se hraje tak, že všichni vězni, na rozkaz wardena skočí do vody (poolu). Poté se po dokončení stanoveného odpočtu všichni vězni potopí a vybere se dozorce, který bude rybář. Poté se určí pravidla. Je zde víc možností a to tak že, rybář bude střílet na hráče kteří se vynoří na hladinu. Je zde i možnost, pokud je bazén hluboký, aby když se vězni pohybují ve vodě, je mohl rybář střílet i tak. Nebo může být víc rybářů, záleží na wardenovi.

Co je hra Bull Rush (Býčí spěch)
Jeden dozorce bude přidělen jako býk. Vězni musí manévrovat okolo/za býkem, aby se dostali z jedné strany oblasti do druhé, když je řečeno spouštěcí slovo (např. "Býku spěchej!").

Co je Thunderdome (Hromová kupole) - Hra zrušena.
Je to jako hra Pokemon až na to že vězni mohou použít zbraň, pokud není použita proti publiku.

Co je to Freeze Tag Day (Zmražující honička)
Stráže musí chytit vězně aby ho „zmrazily“, ale vězni mohou zachránit „zmraženého“ spoluhráče, pokud se ho dotýkají. Hra končí tím, že všichni skončí „zmraženi“ nebo po uběhnutí stanoveného časového limitu.

Co je to Reverse Day? (Reverzní den, neboli Opačný den)
Všechny ovládací prvky jsou obráceny! Příkazy platí opačně. Vpřed je zpět a zpět je vpřed!

Co je to Crab Day (Krabí Den)
Všichni se musí pohybovat pouze pomocí kláves a nebo d (do boků).

Co je Zombie Outbreak? (Zombie vypuknutí)
Vězni jsou zombíci zkázy. Zabíjíte dozorce které uvidíte. Bez skákání, krčení, lezení po žebřících nebo používání tlačítek. Dozorci nemůžou být v oblasti nepřístupné zombíkům. Dozorci musí používat pouze sekundární a meelee zbraně. Zombie je chodící mrtvola, tím pádem žádné zbraně a podobné věci které nevystihuje jejich charakter. ...BrrAAaaiiNNnzzz

Co je Protect the VIP/President? (Chraňte VIP/Prezidenta)
Jeden dozorce je "VIP". Dozorci jsou jeho bezpečnostní tým. Jsou vyzbrojeni všemi zbraněmi, a smí používat zbraně které chtějí. Doprovázejí VIP do předem určeného místa a musí tam bojovat, aniž by ztratili život VIP. Pokud ale VIP dosáhne umístění, bezpečnostní tým má povoleno zabít všechny teroristy. Teroristi jsou v jiném bodě mapy, kde jsou dány zbraně a musí zastavit VIP, aby nedosáhl svého bodu za každou cenu. Pokud teroristi zabijí VIP, všichni členi bezpečnostního týmu jsou zabity (slaynutí).

Co je What's growing on your tree? (Opinionated) (Co roste na vašem stromě? (Názorná Hra) )
"Co roste na vašem stromě?" Je hra, kterou nejlépe vyhrajete tím, že budete kreativní. Čím víc si děláte legraci, tím vyšší je šance na výhru. Několik vězňů musí přijít s legrační odpovědí na to, co rostlo na jejich stromech. Vítězem je wardenova volba, založená na tom, co považují za zábavnější a cena je také jejich vlastní volbou.

Co je Surprise Jeopardy? (Překvapivé Nebezpečí)
Stejná věc jako trivia, ale vězni neví, jaká je cena. Je třeba zadat cenu v týmovém chatu. Vítěz získá příležitost uchovat, nebo předat cenu. Obě otázky a odpovědi musí být napsány. Nemůžete určit cenu zabít více, než 3 vězně.

Co je to Vote Off? (Hlasujte)
Když je počet vězňů nižší, každý vězeň hlasuje druhého vězně a ten, který má nejvíce hlasů na konci, zemře.

Co je Trust game? (Důvěřivá hra/Hra důvěry)
Na zvolený příkaz Wardena, hráči se buď krčí, nebo skáčou. Pokud se oba hráči krčí, oba hráči budou zabiti.
Pokud se jedna osoba krčí a jedna osoba skáče, člověk který skáče bude zabit. Pokud oba hráči skáčou, oba hráči zůstanou naživu.

VIP Wars (VIP Války)
- Se střelnými zbraněmi :
Modrý tým si určí tři týmy červených, a v každém bude jedno VIP, potom se zapne friendly fire (FF), jde o to aby jste zabily nepřátelské VIP.
Nedoporučuje se zabít vlastní VIP, jinak automaticky tým prohraje hru. VIP se může od začátku bránit střelnými zbraněmi.

- Meele only :
Modrý tým si určí tři týmy červených, a v každém bude jedno VIP, potom se zapne friendly fire (FF), jde o to aby jste zabily nepřátelské VIP.
Nedoporučuje se zabít vlastní VIP, jinak automaticky tým prohraje hru. Jakmile budou zabití všichni členové ochranky, může se VIP bránit meele zbraní, dřív ne.

Region války
Modrý tým si určí tři týmy červených, a úkolem je obránit stanovený region wardenem. Potom se zapne friendly fire (FF) a jakmile druhý tým prolomí obranu jiného týmu, tak ten tým prohrál a bude zabit. Jde o to aby jste zabily nepřátelský tým nebo z větší části zabraly oblast.
Vyhrává tým s největším regionem.

- Tuhle hru je možno hrát se střelnými zbraněmi, nebo meele only.

Co je Kangaroo Day? (Klokaní den)
Všichni se musí pohybovat pouze pomocí klásy space (po celou dobu hry, musí skákat).

Co je Odd Man Out? (Zvláštní Člověk)
Odd Man Out vyžaduje 3 vězně. Vězni musí být postavení na místě, ve tvaru trojúhelníku a nesmí na sebe vidět. (musí být otočení zády k ostatním vězňům). Existují dvě akce, které vězni mohou dělat, (tou je stát a nebo krčení) a vězeň který dělá tuto akci jako jediný, je Zvláštní Člověk (Odd Man Out). Jako příklad : Pokud jeden vězeň se krčí a dva stojí, ten jeden co se krčí je zvláštní člověk. Pokud dva vězni jsou skrčeni a jeden stojí, ten jeden co stojí, je zvláštní člověk. Měl by jsi zabít zvláštního člověka. Warden musí před uvedením do hry uvést výhru. (Warden si také může určit, zda místo stání, budou vězni skákat)

Co je Facing Odd Man Out? (Tváří v tvář zvláštnímu člověku)
Facing Odd Man Out, se hrává když zbývají 3 vězni. Vězni se zformují do trojúhelníku (Na pozici stanovenou wardenem). Warden řekne vězňům, aby se dívali pryč od jejich spoluhráčů, a když Warden řekne vězňům, aby se podívaly kolem a dívaly se na jednoho ze spoluhráčů, kdokoliv má 2 vězně dívající se na něj, je zvláštní člověk a je zabit.

Co je Sudden Reaction? (Náhlá Reakce)
Warden by měl s největší pravděpodobností seřadit vězně do lajny, aby se tato hra dala snadněji hrát. Warden se chystá říkat událost, například: "Vkročíte na kus lega." A zadá vám určitou dobu, než zadáte svou reakci. Když vás warden zavolá, musíte mu říct, jak byste na tuto událost reagovali. Pokud se to wardenovi nelíbí, zabije vás. Počet hráčů vhodných na hru, je libovolný.

Co je to Pekelná ruleta?/Death Roll (Rolování smrti)
Warden označí číslo, které obsahuje, nebo je mezi 1 až 6. Pak Warden označí hráče a napíše to číslo do team chatu. Pokud je číslo rolované („losované“) rovno číslu určenému před rolováním, ten vězeň umírá. Nezapomeňte, že když jeden vězeň dostane smrt, všichni vězni musí být rolováni smrtí, aby se vyhnuli zvýhodňování a měli byste každou vězeňskou osobu individuálně zabít.
Verze :
Lehká (větší šance netrefit číslo rolované) - Číslo rovno rolovanému - vězeň umírá (Př. Dozorce vybere číslo 6 a vězeň vybere taky 6)
Těžká (malá šance trefit číslo rolované) - Číslo nerovno rolovanému - vězeň umírá (Př. Dozorce vybere číslo 6 a vězeň vybere 4)

Co je Floor is Lava? (Země je Láva)
Na začátku kola Warden řekne, že při nějaké události oznámí že Země je láva (Například uprostřed kola), vězni budou muset do stanoveného času najít bod na mapě, který je vyvýšený nad zemí a to tak aby vězni nestáli na zemi. Pokud vězni překročí časový limit a jsou na zemi, hráč se nestihl zachránit a pohltila ho láva, (hráč bude zabit).

Co je to Shot by Shot? (Výstřel za Výstřelem)
Warden vybere 2 hráče stejného charakteru a poté si vezmou zbraně. Na určenou vzdálenost se vybere první kdo začne, například první reakcí s výhodou. Poté hráč který byl vybrán jako první, vystřelí pouze jednou. Po něm následuje jeho protivník který vystřelí taky pouze jednou. Střídat se budou do doby než jeden z hráčů umře.

Co je Semafor? (Red Light, Green Light)
Všichni vězni, se naskládají na čáře do lajny stanovenou Wardenem. Je tam také cílová čára, dál od nich. Když warden řekne „zelená!“, všichni vězni budou moci jít dopředu, ale jakmile Warden řekne „červená!“, všichni vězni musí zastavit. Pokud se vězeň nezastaví včas, tak ho může Warden zabít. Hra pokračuje až do dosažení stanovených výherců.

Co je Weeping Angels Day (Den plačících Andělů)
Warden (Normálně) dá všem vězňům určený čas pro volný pohyb. Když ten čas vyprší, Warden zahájí hru, a pokud vás dozorce uvidí se pohybovat, má plné právo vás zabít. Existuje mnoho variant této hry, proto zde přidám volitelná pravidla:
Volitelné pravidla :
- Volné sledování : Můžete se dívat volně, aniž byste byli zabiti.
- Udeření dozorce : Když udeříte dozorce, můžete je zabít, nebo se musí zabít sami.
- Nekempení dozorců : Dozorci vás nemohou sledovat víc než určitý čas, určeným Wardenem.
Počet hráčů vhodných pro hraní : Nad 3.
Obvykle se používá pro : Všeobecné hry.
„Nezamrkněte. Ani nemrkněte. Jsou rychlejší, rychlejší než si myslíte. Hodně štěstí.“
(„Don't blink. Don't even blink. They're fast, faster than you think. good luck.“)

Co jsou to Židličky?
Věžni na rozkaz Wardena půjdou do Disca. Poté Warden řekne aby šli vězni na parket. Po zapnutí hudby se všichni vězni musí pohybovat, kdo ne je zabit. Až se hudba zastaví, tak se vězni přestanou pohybovat. Vězeň s podlední reakcí na zastavení bude zabit a hudba se spustí znova.
Volitelná pravidla :
- Stupeň 1 : Vězňům stačí to, aby se pohybovali.
- Stupeň 2 : Věžni se musí pohybovat, ale také přitom skákat.
- Stupeń 3 : Vězni se musí pohybovat, skákat a provádět tyhle akce zádama k hracímu pultu.
Tahle hra nemusí být hrána v Discu, může i kdekoliv jinde. Hudbu lze nahradit slovním příkazem „Start“ a „Stop“.

Co je to Soudní jednání? (Court Hearing)
Warden zadá první reakci s výhodou na skok. Poté co vězeň vyhrál reakci, jde na místo stanovené Wardenem. V druhém kole ale zadá, poslední reakci s nevýhodou na skok. Vězeň který prohrál jde na místo určené Wardenem. Poté co jsou tihle dva stanoveni, jedná se o výherce a o vězně který prohrál. Výherce rozhodne o osudu prohraného vězně.
Volitelná pravidla :
- Reakce mohou být pozměneny. (Např. reakce ne na skok, ale na skrčení.)

Co je to Vybíjená? (Dodgeball/Soccer)
Warden vybere první reakcí, dva kapitány po sobě. Dva kapitáni si vyberou do týmu spoluhráče. Nejdřív vybere kapitán, který byl zvolen jako první. Jakmile jsou sestaveny týmy, vyberou si stranu. Kapitáni si dají první reakci o to, který tým začne dřív. Kapitán vybere ze svého týmu hráče, aby zasáhl balón. Pokud balón nezasáhne nikoho, hráče vystřídá někdo jiný, ze stejného týmu a to dokud se nevystřídají všichni spoluhráči. Když by byl tedy balón, vystřelený 5x pěti hráči a nikoho by netrefil, na řadu by šel druhý tým. Pokud balón trefí nepřítele, tým se střídá okamžitě. To znamená že pokud by šel střílet do balónu hráč Týmu 1 a trefil by hráče Týmu 2, tak by poté šel střílet hráč Týmu 2. Hra se opakuje dokud nezůstane jeden tým.


Co je to Maraton?
Vězni poběží po Wardově vyznačené trase. (Může být laserem) Kdo doběhne jako první, získává odměnu (Poslední přání atd.)
Volitelná pravidla :
- Kdo doběhne hůř než na první místo, bude zabit : Výherce je jen jeden
- Okruh se může běžet vícekrát : 2x/3x.. záleží na Wardenovi
- Poslední nebudou zabiti : Hraje se o místa
- Štěstí : Hra kde se hraje na 3 místa a podle nich budou hráči odměněni


Co je to Hádanka?
Warden nakreslí obrázek laserem a vězni ho musí uhádnout. Kdo to uhádne, dostane odměnu.
Volitelná pravidla :
- Hádanek může být víc
- Obrázky můžou nabírat složitost : Lehká, Střední, Těžká

Co je to Zrcadlo/Zrcadlení? (Mirror/Reflection)
Warden, nebo Wardenem stanovený dozorce, musí udělat nějaký pohyb. Tento pohyb, musí věžni zopakovat. Kdo ho nezopakuje, nebo zopakuje špatně, bude zabit.
Volitelná pravidla :
Pohyb může být komplexnější : Skok, poté krok do leva, skrčení, skok

Co je to Had? (Snake)
Warden určí osobu, první reakcí s výhodou. Tato osoba bude hlavní část hada a bude úplně vepředu. Všichni ostatní vězni, se za něj musí naskládat. Poté, co se bude had pohybovat, musí vězni, jakožto tělo hada kopírovat jeho pohyb. Kdo špatně bude kopírovat pohyb hada, aby byl souvislý, bude vězeň zabit. Čas pohybu hada určí Warden. (Konkrétní čas a nebo dokud nevypadne daný počet vězňů.)

Co je to Enigma?
Warden napíše prázdnou větu. (Příkladově Automobil : --------- do chatu). Poté se vybere vězeň, který napíše libovolné písmeno od A-Z. Vězeň který je na řadě, vybírá písmeno a zároveň může odpovědět na enigmu. Pokud Vězeň 1, napíše do chatu o, Warden musí ohlásit, jestli je opravdu písmeno v enigmě. Pokud písmeno je v enigmě, Warden by měl doplnit odhalené písmeno a doplňí ho všude, kde chybí. (Příkladově Automobil : ---o-o---). Pokračuje Vězeň 2 a píše písmeno a. Warden opět řekne, jestli písmeno je, nebo není v enigmě. Pokud ano, opět dopíše. (Příkladově Automobil : A--o-o--). A tak to jde dokola, dokud někdo neuhádne, co se skrývá v enigmě.
Volitená pravidla :
- Delší verze : Enigma se skládá z věty, tedy není to jenom jedno slovo.
- Vážné odpovídání : Pokud je hráč na řadě, hádá písmeno a poté, co za text se skrývá v enigmě. Pokud hráč ale uhádně špatně, můžou se mu počítat smrtelné body. Záleží na Wardenovi, kolikrát špatně můžete odpovědět.
- Hint/Nápověda : Při louskání hlavy nad tím, jaká je správná kombinace, může Warden udělit nápovědu. Je jedno v jaké podobě... (Odhalení písmen, ukázka nějakého obrazce, poradění)
- Objevená enigma : Začíná se s prvním a posledním odhaleným písmem. V objevené enigmě, hráč přímo odhalí jaké je první a poslední písmeno. Tyhle dvě písmena, musí odhalit po zbytku celé enigmy.
(Příkladově : Tento lehký motor se nevžil kvůli poruše : T--t- -e--- --t-- -e -e---- ----- -----e ). V názorném příkladu šlo vidět, že se doplňila všechna písmena, která byla buď první v enigme a nebo poslední.

Co je to Indiana Jones?
Indiana Jones je herní mód, při kterém Warden hraje rychlé hry, nebo minihry. Jde o to, že jakmile umře jeden hráč, Warden musí okamžitě změnit hru. A nakonec, kdo zbude poslední, může být jmenován : „Indiana Jones.“
Poznámka ke hře :
V minihře se může stát, že umře více hráčů najednou, s tím se ale musí počítat a proto klidně pokračujte dál.

Co je to Den svatého Patrika?
Je to herní mód, při kterém rozhodují, pouze hry o štěstí.

Co je to Slovní fotbal?
Warden napíše do chatu, libovolné slovo, v podstatném jméně (Příkladově : Mobil). Tázaní vězni musí odpovědět, na dané slovo, slovem které začíná písmenem, které bylo jako poslední v textu. Vězni by měli odpovědět, do časového limitu, stanovený Wardenem. Pokud někdo překročí čas a neodpoví, bude zabit. (Příkladově : Mobil - Končí na L : Lopata - Končí na A - Asie ). Takhle se pokračuje, dokud Warden neřekne. Hráči nesmí slova opakovat. Hráči nesmí psát něco, co by porušovalo pravidla serveru a co si sami vymyslí.
Volitelná pravidla :
- Zakázané jména : Jmén je opravdu veliké množství. Aby se předešlo psaní jmen, pro těžší verzi je to zakázané.
- Možnost času : Hráč nestihne odpověděť na čas a odpoví hned poté, rozmezí si stanový Warden. Hráč by nebyl zabit, ale sbíral by smrtelné body. Po dosažení smrtelných bodů, hráč bude zabit.

Co je to Registr?
Warden si sám opakuje abecedu. Vězeň musí do 10 sekund, (Může být pozměněno) říct : „Stop“. Warden řekne, na jakém písmeně skončil a oznámí to vězňům. Předpokládejme, že Warden skončil na písmeně „S“. Všichni vězni mají krátký čas na to, aby si vypisovali slova na S do chatu. Může se jednat o 10 až 15 vteřin, záleží na Wardenovi, avšak nesmí to být příliš dlouho, protože chat má limit poslaných znaků. Po slovním příkazu, všichni vězni musí přestat psát a poslat do chatu slova, která napsali. Kdo moc přesáhne časový limit do poslání textu, bude zabit. Kdo bude mít nejmíň slov, bude zabit.

Co jsou to Lodě? (Ships)
Hra, kde vězni musí být v bazénu. Podmínkou je, aby vězni byly rozděleni na dva týmy. Každý tým, na jednu půlku bazénu. Vězni mají zakázané se jakkoliv potápět, jinak budou zabiti. Hra spočívá v tom, že vězni jsou lodě, které plují nad hladinou a úkolem je, zničit bitevní postavení nepřítele. Vítěz je tým, který porazil nepřítele.

Co je to Sherlock Holmes?
Jeden z týmu dozorců, je vrah. Každý dozorce si vymyslí svůj krátký úvodní projev, nejlépe do prostředí které vymyslí Warden. (Příkladově : „Vražda se odehrála ve vile o půlnoci“. „Tělo našla ráno pokojská“. ) Dozorci ví, že si musí vybrat postavu. (Příkladově : Manžel zavražděné ženy. Pokojská. Služebník. Kuchař. Bratr zavražděné.) Jde o to aby tým dozorců byl sehraný. Warden určí vraha. Tým vězňů musí odhalit, kdo si myslí že je vrah a také říct důvod, proč si to myslí. Hra se chýlí ke konci, až Warden řekne, aby vězni určili vraha. Kdo uhádne, získá odměnu.
Volitelná pravidla :
- Vrahů je víc! : Warden zvolí víc vrahů.
- Smrtelný odhad : Kdo špatně uhádne vraha, jde z kola ven úmrtím.

Co je hra Dotkni se tohohle! ? (Must touch this!)
Vězni se musí dotknout určené věci, kterou stanový Warden. Warden může předem, věc označit laserem. Warden může určit časový limit. To znamená, kdo to nestihne, bude zabit.
Volitelná pravidla :
- Někdo se zapomněl? : Kdo bude poslední bude zabit.

Co je hra Fakt nebo Fikce?/Pravda nebo lež? (Fact or Fiction?)
Warden se ptá na otázky, nebo řekne větu, která je buď pravdivá, nebo smyšlená. Pokud vězeň odpoví špatně, bude zabit.

Co je to Baseball?
Pro tuto hru, je potřeba aby byla minihra Dodgeball na mapě. Všichni vězni, půjdou pouze na jednu hrací polovinu. Vězni budou po jednom odpalovat míč. Vyhraje vězeň, který odpálil nejdál, nebo odpálil nejvýš.
Volitelná pravidla :
- Do dalekých končin! : Vyhraje vězeň který odpálil nejdál.
- Vzhůru! : Vyhraje vězeň který odpálil nejvýš.

Co je to Demonstrace?
Všichni vězni útočí, pouze meeele zbraní a snaží se zabít dozorce. Všichni dozorci musí být povinně blízko sebe a snaží se odrazit útok vězňů. Dozorci smí používat při odrážení demonstrace, pouze meele zbraně. Hra končí zlikvidováním všech demonstrantů, nebo všech obranných jednotek dozorců.
Volitelná pravidla :
- „Zpátky, zpátky“!! : V téhle verzi se vyznačí lajna, kterou vězni nesmí překročit. kousek od lajny budou naskládaní dozorci. Pokud vězeň stojí provokativně na čáře, nebo ji překročí, obranné jednotky mohou zasáhnout, avšak nesmí překročit lajnu. Pokud vězeň utíká pryč a nesnaží se dostat přes lajnu, dozorci smí používat všechny dostupné zbraně. Výherce je ten, kdo se jako první dostane skrz dozorce a udeří na místo, předem určené Wardenem.
Doporučuje se pouze ve verzi „Zpátky, zpátky“!! :
- Obranné jednotky Lehkého stupně : Zdá se že je to vyrovnané, není potřeba používat zbraně a tak v této verzi, smí se používat pouze : Meele zbraně.
- Obranné jednotky Středního stupně : Zdá se že vězni mají dost na vrch, a proto smí používat : Sekundární zbraně, Meele zbraně.
- Obranné jednotky Těžkého stupně : Zdá se že vězni mají obrovskou převahu, udělěna možnost používat : Primární zbraně, Sekundární zbraně, Meele zbraně.

Co je to Chcete být milionářem? (Do you want to be a millionaire?)
Warden je moderátor soutěže. Warden se ptá na různé otázky. Na každou otázku je možnost A,B,C,D. Jak se hlásí vězeň když ví odpověď, rozhodne Warden. Pokud to chce moderátor lépe zahrát, má možnost : První reakce s výhodou na výběru témata. Tyto témy si Warden musí připravit, aby byl schopen z každé témy, dát alespoň ze 3 až 5 otázek. (Příkladově : „Máte možnost vybrat z následujících témat“. „Biologie, Matematika, Team Fortress 2 a poslední.. Komponenty“. A otázka ve formě, „Co z uvedeného, nemá Heavy v sekundární výzbroji? „Za A - Sandwich Za B - Steak Za C - Brokovnici Za D - Holiday Punch“. „Správná odpověď je za D! - Holiday Punch.. je to předmět který patří do meele výzbroje“.
Volitelná pravidla :
- Jednoduchost : Warden nemusí vymýšlet témy, stačí když ho napadnou nějaké otázky a měl na ně víc možností, jak odpovědět.
- Risk : Pokud zbývají 2 vězni, můžou si dát první reakci s výhodou na to, že si zahraje Milionáře. Ten kdo vyhrál první reakci může hrát Milionáře, ale s riskem že pokud nevyhraje, bude zabit. Pokud vyhraje, určí co se stane potom.
- Klasika : přidány následující bonusy :
- 50/50 (50 na 50) : Smaže dvě špatné odpovědi. Zůstane jen dobrá a špatná odpověď.
- Přítel po telefonu : Hádající se může po dobu 30 vteřin, zeptat kamaráda, na správnou odpověď.
- Rada publika : Hádající má možnost zeptat se publika, co si myslí, že je správná odpověď.
Hra se dá hrát kvekoliv na mapě. Doporučená místa jsou : Trivia/Jeopardy

Co jsou to Šipky? (Darts)
Doporučené místo, je uzavřený Dodgeball. Na stěnu Warden použije spray, nebo laser. Do tohoto určeného bodu, se musí vězni trefit.
Kdo se trefí, vyhrál. Dodgeball je doporučený, kvůli možnosti, udeření do míče.

Co je to Poklad? (Treasure)
Warden označí nějaké místo, věžnům dostupné, viditelným předmětem. Doporučuje se sprayem. Kdo toto místo nalezne, je vítězem.
Volitelná pravidla :
- Pokladů je víc : Warden má možnost říct více dozorcům, o určení druhého hledaného pokladu sprayem.

Co je to Masakr ve věznici? (Massacre in prison)
Warden pošle dozorce, do role Zabijáka. Vězni se smí pohybovat v menším, až středně velkém, uzavřeném prostoru. Vězni ví, že za krátkou dobu, do prostoru vejde zabiják. Po stanoveném čase Wardenem, vejde zabiják do prostoru. Vězni se nesmí jakkoliv bránit. Vězni se můžou pohybovat, pouze v určené oblasti. Kdo to jakkoliv poruší, bude zabit. Koho Zabiják uvidí, může věžně zabít sekundární a meele výzbrojí. Pokud se hráč brání, má právo použít primární. Hra končí v momentě, kdy uplyne časový limit stanovený Wardenem. Nebo do počtu mrtvích.
Volitelná pravidla :
- Zbraně : Zabiják má všechny zbraně k dispozici.
- Kola : Časový limit uplynul a vězni přežili, pokračují do dalšího kola.

Co je to Vězeňská kolize?
Warden vybere užší bod na mapě, který je nad zemí. Poté příkáže vězňům, aby na něj vyskočili. Až tam všichni vězni jsou, Warden zapíná kolize. Úkolem vězňů je, nespadnout z dané plošiny. Vězni se navzájem vyžduchují. Vězeň který z plošiny spadne, bude zabit.

Co je to Míchačka? (Agitator)
warden dává vězňům jejich konkrétní číslo, od 1 až po počet vězňů, kteří budou hrát. Pokud jsou 3 vězni na živu, dá těm třem číslo, 1, 2 a 3. Pokud bude víc, čísel přibyde. warden řekne, aby se hráči skládali podle toho, jaké mají číslo. Pokud tedy warden řekne : Dvě sta třicet jedna (231), musí se vězni naskládat do této formy. Příkladově : Pokud heavy je trojka, scout dvojka, sniper jednička, tak na lajně bude stát z leva doprava : Scout, vedle něj Heavy a na konci Sniper. Pokud hráč neví jak se zařadit a uplyne časový limit stanovený wardenem, bude zabit. Hra teda začne tak, že warden řekne číslo. Nejlepší kombinace jsou, tři vězni a proto také tři čísla, warden tedy říká vězňům, číselné kombinace. Příkladově : warden řekne 231, vězni se tak musí poskládat. Až jsou, warden řekne 213, opět se musí poskládat. Dále řekne 123 a tak to jde dokola. Záleží na wardenovi, jaká bude délka hraní.
Volitelná pravidla :
- Týmy : Asi nejlepší je dělat tuto hru v týmech. Po dvou, po třech, po čtyrech, záleží na wardenovi. Pokaždé dostanou tolik čísel, kolik je hráčů v týmu. Tým má na formaci přidělený čas a pokud se nestihnou zařadit správně, tým prohrává a buď budou zabiti, nebo se zařazují mezi prohrané.
- Ranked : Jak už se zmínilo v kolonce Týmy, tak je například 6 týmu po 2 vězních. Určí se, který tým hraje s jakým týmem, Příkladově : Tým 1 a Tým 2 jsou určeni proti sobě. Tým 1, nedokázal za určený čas poskládat několik formací. Tým 2 jde hned po nich a ti dokázali poskládat formaci. Tým 2 teda postupuje dál do hracích kol, kde bude hrát s jiným týmem. Tým 3 prohrál s Týmem 4 a proto musí hrát Tým 3 s Týmem 1 protože oba týmy prohrály. Z týmů prohaných bude zabit ten, který měl nejkratší čas z několika formací. Z týmů vyhrává ten, který vyhrál nad všema ostatníma.

Co je to Československý idol?
Vězni se seřadí do lajny a warden rozhodne, zda zpívají nebo povídají vtip. Zpěv musí být zpíván do mikrofonu. Warden musí být spravedlivý při rozhodování o tom, kdo bude žít.

Co je to Safari?
RED se rozdělí na 2 týmy: Zebry a Lvi
Úkolem zebry je dostat se přes step k řece aniž by se oddělila od stáda nebo zemřela. Úkolem lva je ulovit alespoň jednu zebru aby nezemřel hlady.
V praxi: RED dostanou startovní zónu (např. cela), poté warden určí kde bude řeka (např. bazén). Prostor mezi startovní zónou a řekou je step kde budou lovit lvi. Zebry NESMÍ zaútočit na lva. Smí pouze utíkat. Lvi nesmí útočit na své druhy (další lvi) pouze na zebry.
Warden nesmí zapomenout určit lvům doupě ze kterého budou vybíhat oni (měli by mít velmi blízko stepi, aby tam byli dříve než zebry). Je na lvech zda-li budou spolupracovat nebo hrát sami za sebe.
Pokud nějaká zebra opustí své stádo (hráč bude příliš pozadu/vepředu) bude zabit. Přílišná vzdálenost je posuzována BLU týmem, Warden by měl tolerovat jistý odstup.
Jakmile se stádo dostane k řece, přežívá.
!!!POZOR!!! V této minihře mají lvi výhodu, tudíž se lvi musí určit reakcí s výhodou
Pravidla:
Poměr lvů a zeber by měl být 1:3 (tzn. 1 Lev na 3 Zebry---> 4 Lvi=12 Zeber)
RED hráč dostane kill pokud: 1) Je zebra a mimo stádo
2) Je lev a nepodařilo se mu zabít aspoň jednu zebru
3) Je zebra a útočí na lva
4) Je lev a útočí na lva
Nemělo by se stát že zemřou všichni lvi nebo všechny zebry, tudíž je tato minihra vhodná pro začátek kola kvůli nízkému počtu mrtvých.
Doporučené nastavení: Velká step, lvi by měli mít dostatek prostoru a času na ulovení
Zapnuté kolize
Zapnutý Friendly Fire (toto je nutnost)
BLU rozmístěni tak, aby dokázali zabít případné rebely a neblokovali RED
Warden v dostatečné vzdálenosti od stáda, jelikož je stádo plné RED
Dávat si pozor na doržování pravidla "Lev loví zebru" (viz pravidla)
Hru speciálně vytvořil : Mr.Gentleman

Co je hra Věříš mi? (Do you trust me?)
Jsou 2 teamy, 1. Šeptači (Whispers), 2. Hledači (Seekers)
Úloha: 1. Blue a red se rozdělí do dvojic (red,blue) red whispers, blue seekers
2. V blue zůstane warden a dva demomani
3. Demomani vytvoří minefield ze stickin kde musí být cestička, která bude vést k wardenovi
4. Hledači (Seekers) dostanu blink [od admina], a nesmí se dotknout stickin jinak dvojice má kill (Šeptači mluví neebo píšou hledačům kde jít)
Typ hry: Easy [Warden dostane beacon]
Medium [Warden a publikum (živé) může pomáhat dvojici - zákaz nesprávně radit]
Hard [Pomáhá dvojici jenom warden - warden může zle radit]
Extreme [všichni dostanou beacon, warden nesmí radit jenom whisper, na úlohu mají 1:30 čas]
Impossible [whisper dostane drugs]

Co je hra Poraz hodiny? (Beat the clock)
Vězni se snaží splnit wardenovi úkoly ve stanovený čas. Pokud čas vyprší, hráč prohrává a je na wardenovi co se s ním stane, může na začátku stanovit jejich smrt. Ve hře je varianta ve dvojicích, ve skupinkách a wardenův úkol může být v podstatě cokoliv. Třeba oběhnout cely, dostat se na určité místo, apod. Nejdůležitější podstata hry je to omezení časem.Updaty :
17.9.2017 [Update 1.0] Přidána hra : Weeping Angel Day, Židličky, Soudní jednání, Vybíjená, Maraton, Hádanka, Zrcadlo/Zrcadlení, Had.
18.9.2017 [Update 1.5] Přidána hra : Enigma, Indiana Jones, Den svatého Patrika,
19.9.2017 [Update 2.0] Přidána hra : Slovní fotbal, Registr, Lodě, Sherlock Holmes, Dotkni se tohohle!
21.9.2017 [Update 2.5] Přidán název hry Pekelná ruleta, do Death roll (Rolování smrti). Přidána hra : Pravda nebo lež?, Baseball, Demonstrace, Chcete být milionářem?, Šipky, Poklad, Masakr ve věznici, Vězeňská kolize, Míchačka.
5.1.2017 [Update 3.0] Přidána hra : Československý idol.
22.1.2018 [Update 3.5] Novinky : Hra Thuderdome zrušena, přidána hra Safari, Věříš mi?
24.5.2018 [Update 4.0] Přidána hra : Poraz hodinyUPRAVUJE SE TEXT /nápady :Magic Word/Magic Phrase - A word or phrase that triggers the new command given and negates the previous command. The previous command is still in place until this word/phrase is stated. Warden must say not including the time he explains what the magic word is. The Officers are required to countdown from 5 to 0 after the magic word/phrase is given. (ex: “on my command/magic word GO”)

Most Jumps (Jump Contest) - Once the Prisoner has chosen an Officer to challenge, a countdown will start from 3 to 0. Once that countdown ends, whoever has the most jumps during the time frame of 20 seconds will win the request. It is not allowed to get on a crouch forced area to make the jumps faster during standard rules.
Většina skoků - jakmile si vězeň vybral důstojníka, který bude vyzván, odpočítávání začne od 3 do 0. Jakmile skončí odpočítávání, vyhraje žádost ten, kdo má nejvíce skoků v časovém rámci 20 sekund. Není povoleno dostat se do oblasti, v níž byste museli vyskočit rychleji během standardních pravidel.

American Idol / den vtipu
T bude seřadit a správce rozhodne, zda zpívají nebo povídají vtip. Zpěv musí být zpíván do mikrofonu. Správce musí být spravedlivý při rozhodování o tom, kdo žije.
American Idol/Joke day
T's will line up and warden will decide whether they sing or tell a joke. Singing must be sung into the mic. Warden must be fair when deciding who lives.

Roulette
The T's will be split across two colors and be moved into two different cells. A CT will spin a wheel with both colors on it and whichever the tick/ball lands on, the warden can decide to kill that color or let that color live.
Ruleta
T bude rozdělena na dvě barvy a bude přesunuta do dvou různých buněk. CT bude otáčet kolo s oběma barvami a podle toho, která klíště / kulička přistane, může správce rozhodnout se zabít tuto barvu nebo nechat tuto barvu žít.

Mutated Zombie Freeday - (Can crouch/climb ladders, still can't jump or press E) (not sure on the rules of this, because no one could give me a clear set, at first it sounded like a zombie turned into a Wind half way through the round.)

No Balls - T's are ordered to all stack up on one spot, while jumping and standing are unrestricted. The warden then says a time at which jumping will be restricted, and T's are "no-balls-d" to jump, and CT's attempt to kill them while they are jumping. When a T hits the ground after jumping, he is pardoned. This can and usually is repeated with restricting standing up, so all T's end up crouching. Jumping and standing are unrestricted once noballs is over.

Talent Show [Opinionated Game] Prisoners are asked to show their "talent" which can be anything, from singing in the mic to spazzing their character out on the dance floor, all for winning the prize that the judge has in store. The judge (a.k.a the warden), then chooses the best competitor and gives them their prize.

Tranq Game All prisoners stack in a corner. You shoot the tranq into the stack and tell prisoners to sprint to a point. Last prisoner there will be killed.

Dance Party Gather the prisoners in a straight line shoulder to shoulder, and make sure they have enough space. After which, tell them that they must comply with certain words in a song you will be playing over the mic, and if they fail to do so, you will have them killed. After which, play the music and make sure this game does not take up the entire day if it's not the first round of a new map change. Should there be any prisoner(s) that failed, kill them.

[HRA] DO YOU TRUST ME?
2 teamy, 1.Whispers,2. Seekers
Uloha: 1. Blue a red sa rozdelia do dvojic (red,blue) red whispers, blue seekers
2. v blue ostane warden a dvaja demovia
3. demovia spravia minefield zo stickin kde MUSI byt cesticka, ktora bude viest k wardenovi
4. seekers dostanu blink [OD ADMINA], a nesmu sa dotknut stickyn inak dvojica ma KILL(whispers hovoria alebo pisu seekers kde ist)
Typ hry Easy [Warden dostane BEACON]
Medium [Warden a publikum (zive) moze pomahat dvojici ZAKAZ NESPRAVNE RADIT]
Hard [Pomaha dvojici iba Warden WARDEN MOZE ZLE RADIT]
Extreme [VSETCI dostanu BEACON, warden nesmie radit iba whisper, na ulohu maju 1:30cas]
Impossible [whisper dostane drugs]

Ruská Ruleta
Budou dva týmy, modrý a červený. Warden a zvolený vezeň musí být heavy s [Holiday Punch]. Warden bude v týmu s červenýma a zvolený červený hráč bude v modrém. Oba jsou kapitáni. Vytvoří se dva kruhy a ve kterém kapitáni budou uprostřed. Ostatní hráči budou okolo něho v kruhu. Jako heavy s holiday punch když se hráč zasměje tak přežije. Ale když dostane hit, tak zároveň i kill. Kapitán smí hitovat pouze jedenkrát (souběžně s druhým kapitánem) za kolo. Tým kde hráči umřou dřív vyhrává.. (Warden se musí zbavit co nejrychleji červeného týmu a červený kapitán zase modrého).
Verze:
Lehká - (Hráč který se zasměje efektem Holiday Punch umře)
Těžká - (Hráč který dostane pouhý hit a nezasměje se efektem umře)High dive

Shots/Number Counter
Warden writes a number between 1-10 (AWP) or 1-30 (AK-47) in Chat or depending what gun they have at the moment , the Prisoner's will then say a number between 1-10 or 1-30 (Depending what Warden has) each time a Prisoner says a number, warden then shoots the bullets away, if the clip/magazine reaches 0 the person who brought the number down to zero dies.https://www.playwerewolf.co/rules/

https://en.wikipedia.org/wiki/Party_game
Naposledy upravil(a) Hirifig dne 24 kvě 2018 09:25, celkem upraveno 54 x.
S pozdravem,
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Excelim
Former admin
Former admin
Příspěvky: 424

Re: [FAQ] Často kladené otázky

Příspěvek#2 » 10 čer 2017 09:35

Dobré nápady na hraní, náš jailbreak nemá moc zahraničních her :-D Velmi dobrá práce.
Obrázek

Zpět na „Team Fortress 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host