• @ NaxCzpřed 35 min.
    Rodiče málo své ratolesti řezali :)
  • @ AutistaRitnikpřed 34 min.
    Já o tom, že by sam nadával nevím, jinak ani nevím, kdo je "Vítek Van Heusnden"
  • @ Speaker264před 34 min.
    @ NaxCz, Spíš se jim málo věnují a je jim jedno, co dělají a co se s nimi děje
  • @ NaxCzpřed 32 min.
    @ Speaker264, No ono problém je na obou stranách. :) Dětem je jedno co řeknou rodiče :] neuznávají žádné hodnoty. :)
  • @ GreeNy!před 29 min.
    @ NaxCZ Podle mně je to dobou,dříve ještě byly povolené fyzické tresty. :)
  • @ Speaker264před 28 min.
    Vedle jména v m-chatu je @, na ten kliknete a automaticky vám to tam hodí odpovídající barvy + tučně, jen tak pro info.
  • @ NaxCzpřed 27 min.
    @ GreeNy!, No já nevím, zatím děti nemám, ale co tak koukám kolem sebe, tak si myslím, že občas by ty děcka zasloužily...:-/ a poslední dobou si myslím, že mladé holky jsou horší jak kluci kolem 15 - 18
  • @ GreeNy!před 25 min.
    @ NaxCz, Tak dneska když jdeš po ulici,vidíš např že 12 leté děti si zapalují cigarety/trávu.
  • @ NaxCzpřed 24 min.
    @ GreeNy!, To bylo i za nás. :)
  • @ NaxCzpřed 24 min.
    Jen se o tom tak moc nemluvilo.
  • @ GreeNy!před 23 min.
    @ NaxCz, Spíše jsme nebyli tupci a schovali jsme se.
  • @ GreeNy!před 22 min.
    Teda takhle to bylo u mně :D
  • @ NaxCzpřed 22 min.
    @ GreeNy!, Právě, abychom nedostali od rodičů...:) Teď když na to dítě někdo žaluje, tak od rodičů dostane on... :D
  • @ GreeNy!před 20 min.
    @ NaxCz, Dostane? spíše ho seřvou :D a většinou je to ten který to dělá/dělal taky. :D
  • @ NaxCzpřed 19 min.
    @ GreeNy!, Já myslel, že když učitel žaluje na dítě, že se chová špatně, tak místo toho, aby rodič zakročil a dítěti vyhuboval..., vyhubuje učiteli.
  • @ NaxCzpřed 19 min.
    Hele máte doma někdo NAS?
  • @ GreeNy!před 15 min.
    @ NaxCz, Jo táákhlé :D to mi nedošlo :D
  • @ Speaker264před 15 min.
    @ NaxCz, To mi nepřijde jako standardní domácí vybavení :D
  • @ NaxCzpřed 13 min.
    @ Speaker264, no ke mě co se tak donese, tak ano...
  • @ Speaker264před 12 min.
    @ NaxCz, Tak máme asi archaicky zařízenou síť no :D
Nikdo nechatuje
Načítání OK Pauza Chyba Aktualizace každou 15 vteřinu. ©
  • Témata
  • Témata
  • Témata